TÜRKİYE'NİN

ARAÇ KİRALAMA MARKASI!

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir?

Günümüzde gerek firmaların gerekse bireylerin tercihi haline gelen uzun dönem araç kiralama, operasyonel ve finansal birçok avantaj yaratan hizmet türüdür.

Uzun dönem araç kiralama sözleşmelerinin süresi 12 ay ile 36 ay arasında değişiklik göstermektedir. Küçük ya da büyük ölçekli şirketler ile bireysel müşteriler, gerekli olan araç ihtiyaçlarını gidermek için otomobil satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. 12 ile 36 ay arasında yapılan sözleşmeler sayesinde operasyonel yükünüzü kiralama firmasına devrederek zaman, iş gücü ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de uzun dönem araç kiralama hizmetine yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işleyen ve sektörün katı kurallarını esnetebilen bir sistem oluşturduk. Esnek süreli sözleşme imkanlarımız ile müşterilerimiz belirli bir zaman taahhüdünde bulunmadan uzun dönem araç kiralama avantajlarından faydalanabiliyorlar.

Turkrent olarak sunduğumuz üstün hizmet anlayışı ile değerlerinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. “Bu bizim yolculuğumuz” mottosu ile çıktığımız bu yolculukta müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Yolculuğumuz boyunca kapsamına, sözleşme süresine ve bütçesine bakmaksızın müşterilerimize üstün hizmet anlayışımız ile hizmet veriyoruz.

   

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları;

 

Uzun dönem araç kiralamanın avantajlarını finansal ve operasyonel olarak ikiye ayırmak mümkün.

Finansal Avantajlar

Uzun dönem araç kiralamanın finansal avantajları vardır. Bu avantajların ilk sırasında araç kiralama sırasında hesaplarınızdan toplu para çıkışı olmaz. Otomobili kredi finansmanı ile satın alacaksanız da herhangi bir peşinat vermek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte kredi limitleriniz de etkilenmemiş olur.

Uzun dönem araç kiralama faturalarınız ile birlikte Vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası, Kasko Poliçesi, MTV ödemeleriniz, Periyodik Bakım ücretleri gibi ödemelerin tamamı kiralama şirketi tarafından yapılır.

Otomobilin ikinci el değer kaybından dolayı oluşacak zararı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Operasyonel Avantajlar

Uzun dönem araç kiralamanın operasyonel avantajları vardır. Otomobilin hasar, bakım, lastik değişimi, poliçe yenileme, HGS/OGS yönetimi, trafik cezası ödemesi gibi süreçleri sizin yerinize ekibimiz takip eder. Hasar onarım ve servis ihtiyaçlarında size ikame otomobil yönlendirerek olası bir iş kaybının önüne geçmiş oluruz. Bütün bu işlemleri sizin belirttiğiniz konumlarda gerçekleştirdiğimiz için sizi hiçbir zaman yormayız ve zamanınızı size bırakırız.

Risksiz ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak adına siz de profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1

CITROEN C3

CITROEN C3

36 AY 25.000KM

₺2.990 + KDV

1

PEUGEOT 2008

PEUGEOT 2008

36 AY 25.000KM

₺4.990 + KDV

1

PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008

36 AY 20.000KM

₺5.990 + KDV

1

PEUGEOT 301

PEUGEOT 301

36 AY 20.000KM

₺3.000 + KDV

1

OPEL CORSA

OPEL CORSA

36 AY 25.000KM

₺3.500 + KDV

1

OPEL ASTRA

OPEL ASTRA

36 AY 25.000KM

₺3.800 + KDV

1

PEUGEOT 508

PEUGEOT 508

36 AY 25.000KM

₺6.250 + KDV

Sizi aramamızı ister misiniz?

İlgilendiğiniz Uzun Dönem Kiralama ile ilgili müşteri temsilcilerimiz size hızlıca geri dönüş yapsın.

Lütfen tüm alanları seçiniz.

ARAÇ EKLE

Mesajınız gönderiliyor...

Mesajınız gönderildi!

SEÇİLEN ARAÇLAR

Model Süre KM İşlem

*Model yılı 2019’dan başlayan, 0-20.000 KM arasında, kullanılmış otomobil stoklarımız hakkında bilgi almak için 444 23 42 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar KDV hariç, yıllık 25.000 kilometre sınırı üzerinden hesaplanmıştır. Kiralama yapılabilmesi için kiracı adayından KKB sorgulaması talep edilebilecek, Turkrent Operasyonel Kiralama lehine anlaşmalı bankalar nezdinde DBS limiti tahsis ettirmeniz veya başkaca ek teminat vermeniz istenebilecektir. Araçların donanım özellikleri görsellerle kıyaslanmamalı ve araç özellikleri ile ilgili detaylı bilgi için Turkrent Operasyonel Kiralama’dan bilgi alınmalıdır. Turkrent Operasyonel Kiralama’nın kiralama yapmayı uygun bulmama, kiralama talebini reddetme, dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma  hakkı saklıdır. Görseldeki otomobiller temsilidir.

 

E-Bültenimize abone olun! Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.