TÜRKİYE'NİN

ARAÇ KİRALAMA MARKASI!

1

PEUGEOT Rifter

PEUGEOT Rifter

36 AY 25.000KM

₺9.150 + KDV

1

NISSAN Micra

NISSAN Micra

36 AY 25.000KM

₺9.820 + KDV

1

PEUGEOT 2008

PEUGEOT 2008

36 AY 25.000KM

₺13.150 + KDV

1

NISSAN Qashqai

NISSAN Qashqai

36 AY 25.000KM

₺14.950 + KDV

Filo Kiralama Sözleşmemi Neden Turkrent’ten yapmalıyım?

"Biz" olarak başladığımız yolculuğumuzun rotasını müşteri memnuniyeti ile belirliyoruz.

TURKRENT, müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, sektörde dönüşüm ve değişimi yaratan Türkiye’nin araç kiralama markasıdır. TURKRENT ekibi olarak öncelikli hedefimiz, doğru ve kaliteli hizmeti ilke edinen her profesyonelin varış noktası olmaktır.

Kiralamayı düşündüğünüz otomobil ile test sürüşü imkanı sunuyoruz.

Uzun dönem kiralama sözleşmesi imzalamanın getirdiği yükümlülükler o otomobili satın almaktan çokta farklı değil. Satın aldığınız otomobilde vereceğiniz yanlış karardan dönmek için otomobili ufak bir değer kaybı ile satmak mümkünken, kira sözleşmesini ilk aylarda iptal etmek istediğinizde sözleşme erken fesih bedeli ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu sebeple sözleşme sürecinde size o otomobili satın alacağınız yetkili satıcıda sunulan hizmetleri sunmaktayız. Renk ve donanım alternatifleri konusunda bilgilendirilip ilgilendiğiniz otomobil ile test sürüşü talebinde bulunabilirsiniz.

Kiralama teklifinin onaylanması durumunda aynı gün muadil ikame otomobil teslim ediyoruz.

Kiralama teklifini onayladığınız gün sizi otomobilsiz bırakmıyor, sözleşme yaptığınız sınıfta bir otomobili adresinize teslim ediyoruz.

Vale hizmet ayrıcalığı ile adrese ücretsiz teslim ve iade hizmeti sunuyoruz.

Teslimat ve iadeye ilave olarak, en olumlu koşullarda hiç kaza veya arıza yaşamadığınız durumda bile yılda üç defa servis ihtiyacınız olacak. (Kış lastiğinin takılması, sökülmesi, yıllık bakım) Biz tüm hizmeti adresinize taşıyor bunun içinde ilave bir ücret almıyoruz.

Turkrent Drivee ile 7 gün/24 saat yanınızdayız.

Turkrent Drivee aracınızın kazaya karışması durumunda, acil durum çağrı merkezine otomatik mesaj göndererek çağrı merkezinin araç içerisi ile iletişime geçmesini ve acil müdahale ekiplerinin olay yerine hızlı ve bilinçli ulaşmasını sağlar. Kaza durumunda sürücü bilincini kaybetse dahi sistem otomatik olarak acil müdahale ekiplerinin olay yerine ulaşmasını sağlayarak hayat kurtarır. Safecall hizmeti, sürücü davranışları geliştirme, raporlama ve concierge hizmetimizle 7gün/24 saat yanınızdayız.

Sizi aramamızı ister misiniz?

İlgilendiğiniz

Uzun Dönem Araç Kiralama – Araç Kiralama

ile ilgili müşteri temsilcilerimiz size hızlıca geri dönüş yapsın.

Lütfen tüm alanları seçiniz.

ARAÇ EKLE

Mesajınız gönderiliyor...

Mesajınız gönderildi!

SEÇİLEN ARAÇLAR

Model Süre KM İşlem

E-Bültenimize abone olun! Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.