Aylık Araç Kiralama Hizmeti

1 aylık kiralamalarınızda da 36 aylık uzun dönem kiralama sözleşmesi avantajlarından faydalanabilirsiniz.
TURKRENT hizmet ayrıcalığı ile tanışmaya hazır mısınız?

TURKRENT, müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, sektörde dönüşüm ve değişimi yaratan Türkiye’nin Araç kiralama markasıdır. TURKRENT ekibi olarak öncelikli hedefimiz, doğru ve kaliteli hizmeti ilke edinen her profesyonelin varış noktası olmaktır.

Her kurumun kişiliği, kültürü ve dinamiği farklıdır. Bizim için en önemli değer müşterilerimiz. Yenilikçi yapımız ve müşterimize oluşturduğumuz konfor alanı ile sektör standartlarının üzerinde bir memnuniyet yaratmayı hedefliyoruz. Bu hizmet anlayışıyla çalıştığımız iş ortaklarımıza değer katıyor, fark yaratıyoruz.

Sektöre getirdiğimiz soluk ile, araç kiralama sürecinin katı kurallarını esneterek müşteri memnuniyetini ilk sıraya yerleştiriyoruz. Günümüz teknoloji ve hizmet süreçlerinin farkında bir şirket olarak hızlı ve basit süreçlerimizle kullanıcılarımıza anında çözüm sunuyoruz. Otomobil teslimatı, iadesi, servis hizmetleri ve lastik değişimi gibi müşterinin sarf edeceği operasyonel gücü minimum seviyeye indirerek, ihtiyacı olan hizmeti, belirtilen adrese giderek gerçekleştiriyoruz.

Neden Turkrent?

  • "Biz" olarak başladığımız yolculuğumuzun rotasını müşteri memnuniyeti ile belirliyoruz.
  • 1 aydan 36 aya kadar ihtiyaç duyduğunuz süre ile sözleşme imkanı sunuyoruz.
  • Kiralamayı düşündüğünüz otomobil ile test sürüşü yapabiliyorsunuz.
  • Kiralama teklifinin onaylanması durumunda aynı gün muadil ikame otomobil.
  • Vale hizmet ayrıcalığı ile adrese ücretsiz teslim ve iade imkanı.
  • Olası bir hasar ya da arıza durumunda, acil yol yardım hattı ile 7/24 gün kesintisiz hizmet.
  • Lastik değişimi, periyodik bakım, arıza ve onarım gibi ihtiyaçlarda operasyon ekibimiz ikame aracınızla anında yanınızda.
  • OGS/HGS yönetimi.

Birçok marka model araçlarımızla hayal ettiğiniz filo kiralama hizmetine ulaşmak için online ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

E-Bültenimize abone olun! Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.